הסרת משקפיים בלייזר

טכנולוגיית הלייזר מאפשרת לבצע שורה ארוכה של פעולות מיוחדות ובין היתר גם להסיר משקפיים לצמיתות. נכון להיום, מדובר באחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שידועות למדע והיא מנוצלת לצרכים שונים. בעזרת טכנולוגיית הלייזר ניתן להסיר משקפיים בגילאים שונים וליהנות משיפור משמעותי באיכות החיים. בנוסף, הטכנולוגיה זמינה גם עבור אנשים שניסו להסיר משקפיים בדרכים אחרות אך לא זכו להצלחה.

 

הנה למשל 5 סיבות טובות להסיר משקפיים באמצעות טכנולוגיית הלייזר:

 

  1. מגוון רחב של שיטות

יש הרבה שיטות להסיר משקפיים לצמיתות באמצעות טכנולוגיית הלייזר. המשמעות היא שכל אחד יכול למצוא את הטכנולוגיה שמתאימה לו ולהפיק ממנה יתרונות לטווח הקצר והארוך. ההבדל העיקרי הוא בין שיטות השיוף לבין שיטות החיתוך וניתן להתייעץ לגביהן עם אנשי מקצוע מנוסים.

למעשה, המגוון הרחב של השיטות מייצג חידוש מסוים בתחום הלייזר. עד לפני מספר שנים ניתן היה להסיר משקפיים בלייזר בטכנולוגיה אחת או שתיים בלבד, אך כיום המגוון רחב מאוד והתוצאה היא אחוזי הצלחה גבוהים ומרשימים.

 

  1. ניתוח מהיר ללא הרדמה מלאה ובלי כאבים

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מאפשר לכל מטופל להיפטר מהם, או במקרים קיצוניים ליהנות לכל הפחות מירידה משמעותית במספר. יתרה על כך, הניתוח עצמו מהיר והוא נמשך מספר דקות בודדות בלבד.

הניתוח עצמו לא כרוך בשום סוג של הרדמה מלאה והוא גם לא מלווה בכאבים. המטופל לא מרגיש את התהליך שנעשה באמצעות טכנולוגיית הלייזר, ההחלמה גם היא לא כרוכה בכאבים ותופעות הלוואי הן מינימאליות. ההחלמה מהניתוח מלווה בכאבים קלים בלבד ואפשר להתמודד איתה ללא צורך במשככי כאבים שפוגעים בשגרה.

 

  1. אחוזי הצלחה גבוהים

ניתוח לייזר להסרת משקפים מייצג אחוזי הצלחה גבוהים. אחוזי ההצלחה הגבוהים נובעים משילוב בין שתי סיבות עיקריות: הניתוח מתבצע ללא מגע יד אדם והוא נשען על ידע רפואי מבוסס ומנומק.

ראשית, העובדה שאין צורך במגע יד אדם על מנת לבצע את הניתוח מורידה בצורה משמעותית את הסיכוי לטעויות. שנית, הידע הרפואי הקיים מאפשר להפיק את מלוא התועלת מטכנולוגיית הלייזר. בעזרת הטכנולוגיה הקיימת והלייזר ניתן להסיר משקפיים, לתקן את הראייה ולשלב בדיקות לפני השטח של הקרנית או לבדיקת עובי הקרנית.

 

  1. מחיר משתלם

העלות הראשונית של ניתוחי לייזר עשויה להיות גבוהה, אך היא משתלמת בטווח הארוך. השקעה חד פעמית בניתוח כזה מבטלת את הצורך בהחלפת משקפיים לעיתים קרובות והיא גם משתלמת יותר בהשוואה לשימוש בעדשות. המחיר משתלם בגלל אחוזי ההצלחה הגבוהים, בזכות העובדה שאין לניתוח תופעות לוואי ובגלל האופן שבו הוא משפר את איכות החיים.

עוד סיבה למחיר המשתלם של ניתוחי לייזר קשורה לתחרות בענף. התחרות מביאה לירידת מחירים ומעודדת את החברות שמבצעות ניתוחים להציע ללקוחות מבצעים. הירידה במחירים היא של עשרות אחוזים ובפועל מדובר בחיסכון של אלפי שקלים על ניתוח בודד.

 

  1. שיפור באיכות החיים

בסופו של דבר, רוב האנשים בוחרים להשתמש בלייזר כדי להיפטר ממשקפיים ובשביל לשפר את איכות החיים. השיפור באיכות החיים מלווה בדימוי עצמי ובתחושת ביטחון שרלוונטית עבור גברים ונשים בגילאים שונים. יתרה על כך, העובדה שאפשר להיפטר מהמשקפיים מונעת את התלות בהם ובכך היא משפרת את איכות החיים גם ברמה היום יומית.

לסיכום, האפשרות להסיר משקפיים בלייזר היא בעלת יתרונות מוכחים. כדאי לשקול טיפולים כאלה בגלל שקיימות שיטות שונות, הניתוח הוא ללא הרדמה ואחוזי ההצלחה גבוהים. בנוסף, המחיר משתלם וניכר שיפור באיכות החיים.